http://www.askdin.com/gallery/images/47296/1_shamimyar98.jpg
دانلود شمیم یار 98 نرم افزار تقویم مذهبی سال 98 برای کامپیوتر

شمیم یار 98 نسخه 1.0 نرم افزار تقویم مذهبی سال98 برای دسکتاپ ویندوز به همراه امکانات فوق العاده می باشد . نرم افزار تقویم شمیم یار یک تقویم کاملا مذهبی برای دسکتاپ با محتوایی جامع و مفید طراحی و به صورت رایگان توسط گروه آسک دین طراحی و پیاده سازی و در اختیار شما قرار گرفته است.
امکانات برنامه تقویم 98 شمیم یار عبارتند از : تقویم روزانه و ماهانه به همراه رویدادهای ملی و مذهبی ، هر روز شامل محتواهایی در قالب قرآن ، اهل بیت ، حدیث ، احکام ، شهدا ، مشاوره و تربیت ، نمایش اوقات شرعی 98 و یادآوری و پخش اذان ، اعمال عبادی، امکان ثبت یادداشت روزانه ، امکان ثبت یادآوری ، ویترین نرم افزارهای انجمن گفتگوی دینی ، پیامک پاسخگو و تازه های سایت.
از امکانات جدید این نرم افزار می توان به نمایش خورشید و هلال واقعی ماه در گوشه دسکتاپ، امکان تعویض تم صفحه اصلی، امکان انتخاب سه اذان متفاوت برای صبح، ظهر و مغرب ، بهبود سرعت و عملکرد تقویم ، تغییر نمایش نمای دسکتاپی تقویم ، امکان غیرفعال کردن پخش صوتی اذان ، نمایش تقویم ماهانه در یک نگاه در گوشه دسکتاپ و … اشاره کرد. شما هم اکنون می توانید تقویم شمیم یار 98 را از سایت دریافت نمایید.

دانلود شمیم یار 98

حجم فایل: 41 مگابایت

فرمت: zip

لینک دانلود: Download

یک تقویم بسیار عالی که خودم هر سال ازش استفاده می کنم و خیلی بهره می برم از امکانات و اطلاعاتش. توصیه می کنم حتما نصب کنید.

تقویم

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تقویم ,شمیم ,امکان ,نمایش ,امکانات ,مذهبی ,تقویم شمیم ,افزار تقویم ,برای دسکتاپ ,تقویم مذهبی ,دانلود شمیم ,افزار تقویم مذهبی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کهکشانی ها جلوه ی بهاران طراحی سایت در کاشان دانلود آهنگ جديد ايراني فروش کالاهای فیزیکی و دانلودی پرس‌نیوز نمای کامپوزیت بازی تبديل گفتار به نوشتار مدرس و مربی کسب و کار و توسعه فردی